Xativa X-Press Matt Coated Premium Paper Roll | 120gsm | 44" inch | 1118mm x 45mt | 3" Inch core | XXPMCP120-44-3
  • Matt Coated
  • 120gsm
  • 1118mm / 44" inch
  • 45mt
  • 3 inch core