Xativa X-Press Matt Coated Premium Paper Roll | 180gsm | 17" inch | A2+ | 432mm x 45mt | XXPMC180-17-45
  • Matt Coated
  • 180gsm
  • 432mm / 17" inch
  • 45mt
  • 2 inch core