Xativa X-Press Matt Coated Paper Roll | 120gsm | 24" inch | A1+ | 610mm x 90mt | XXPMC120-24-90
  • Matt Coated
  • 120gsm
  • 610mm / 24" inch
  • 90mt
  • 2 inch core