Xativa X-Press Gloss Pro Photo Paper Roll | 260gsm | 44" inch | 1118mm x 30mt | XPGPRO260-44-3 - End of Line
Item no longer available, call 01625 613548 for alternatives
  • Gloss
  • 260gsm
  • 44" inch / 1118mm
  • 30mt
  • 3 inch core