Canon TM-200 Printer Paper | Smooth Ivory Art Paper Roll | 210gsm | 24" inch | A1+ | 610mm x 30mt | 3" inch core | GDS-NWSAP210-24-3/TM-200
Item no longer available, call 01625 613548 for alternatives
    • Fits CanonTM-200 & TM-205 Printers
    • Natural white
    • Smooth Surface
    • Matt Finish
    • 210gsm
    • 24" / 610mm
    • 30.5mt
    • Single roll
    • 3" Core