Xativa X-Press Satin FOGRA Certified Proofing Paper Roll | 200gsm | 42" inch | 1067mm x 30mt | XPSPP200-42-3 - End of Line
Item no longer available, call 01625 613548 for alternatives
  • 200gsm
  • 42" inch / 1067mm
  • 30mts
  • 3 inch core