Xativa X-Press Matt Coated Premium Paper Roll | 180gsm | 44" inch | 1118mm x 45mt | 3" inch core | XXPMC180-44-3 - End of Line
Item no longer available, call 01625 613548 for alternatives
  • Matt Coated
  • 180gsm
  • 1118mm / 44" inch
  • 45mt
  • 3 inch core