Xativa X-Press Lustre Pro Photo Paper Roll - 200gsm - 60" inch - 1524mm x 30mt - XPLPRO200-60 - End of Line
Item no longer available, call 01625 613548 for alternatives
    • Lustre Photo Finish
    • 200gsm
    • 60"inch / 1524mm
    • 30mts
    • 2 inch core