Xativa Self Adhesive Polypropelene Roll | 185gsm | 24" inch | A1+ | 610mm x 30mt | XSAPP80-24
  • 185gsm
  • 24" inch / 610mm
  • 30mt
  • Single roll pack
  • 2 inch core