HP DesignJet T950 Printer Paper | Matt Coated Paper Roll | 230gsm | A0+ | 36" inch | 914mm x 30mt | 3" core | GDS-MCP23091430/T950
  • Fits HP DesignJet T950 Printer & T950 MFP
  • 230gsm
  • Matt coated
  • 914mm | 36" inch | A0+
  • 30mt
  • 3 inch core  - NB you will need to purchase the 3" core adapters (CN538A)