HP DesignJet T730 Printer Paper | Gloss Photo Paper Roll | 190gsm | 36" inch | A0+ | 914mm x 30mt | GDS-GPP19091430/T730
GDS Photo Gloss paper rolls - Superb quality, bright white, instant dry, high glossy photo paper for producing the very best image quality on your HP T120 printer with the most vivid colours. This size is the oversize A0 allowing you to print a bleed and trim for an A0 frame (841mm). You can use this roll to print A0 portrait and A1 landscape from the same roll.
  • GDS Branded Paper
  • Fits the HP DesignJet T730 Printer
  • 190gsm
  • Glossy finish
  • 914mm / 36 inch / A0+
  • 30mt
  • 2 inch core