HP DesignJet T530 Printer Paper | Matt Coated Paper Roll | 100gsm | 36" inch | A0+ | 914mm x 45mt | GDS-MCP10091445/T530
Item no longer available, call 01625 613548 for alternatives
    • Fits the HP DesignJet T530 Printer - ONLY A0 size models
    • 100gsm
    • Matt Coated
    • 914mm | 36" inch | A0+
    • 45mt
    • 2 inch core