GDS Gloss (High Glossy) Photo Paper Roll | 190gsm | 42" inch | 1067mm x 30mt | GDS-GPP190106730
GDS 42 inch Photo Gloss paper rolls - Superb quality, bright white, instant dry, universal for all large format inkjet printers. Gives super vivid images.  Also available in 260gsm heavyweight and satin or semi-gloss alternatives.
  • 190gsm
  • Gloss finish
  • 1067mm 42 inch
  • 30mt
  • 2 inch core