Canon PRO-2000 Printer Paper | Matt Coated Paper Roll | 230gsm | 24" inch | 610mm x 30mt | 3" core | GDS-MCP23061030/PRO-2000
  • Fits Canon PRO-2000
  • Matt Coated
  • 230gsm
  • 610mm / 24" inch / A1+ size
  • 30 mt
  • 3" core